Clanul [FT-RO]

O INITIATIVA VECHE

Distribuiţi
danytop
Moderator
Moderator

Data de inscriere : 10/03/2014

O INITIATIVA VECHE

Mesaj Scris de danytop la data de Mier Noi 05, 2014 12:39 pm

Antal Danutz
30 septembrie · Miercurea-Ciuc · editat

deci fratii mei, aseara dupa 2-3 meciuri la detasament am ajuns la concluzia ca cu toate ca majoritatea stim cat de cat jocul si avem tancuri bunicele, nu se cunoaste de catre toti membrii clanului jocul in echipa si pozitionarea cu tancul atunci cand se face ceva in grup marit.
in plus nu se cunosc bine locurile unde se face defense, nu se face focus fire, nu se ajuta colegul aflat cu 10% hp, nu se asculta indicatile strategului si apoi ne suparam ca acesta se enerveaza si va tine morala constructiva......si in ultimu rand nu se joaca barbateste, stam in spate ca domnisoarele la ciclu....
deci ca sa ne trezim odata pentru todeauna propun urmatoarele;
- strategii clanului(combat oficer) Spaima, Zaga,Darksherman si freakthedisk aveti la dispozitie ca impreuna cu ajutoarele vostre care sunt Cristi Doru, Vasy,Cameleon sa va ganditi si sa vb intre voi dupa o analiza la rece sa facem 2 companii conduse de strategi( DEOCAMDATA DOAR 2 PANA ISI TERMINA SI DARKSHERMAN CONTUL NOU SI SE MAI RECRUTEAZA JUCATORI), de care ve ti vi direct responsabili de membrii pe care ii aveti in companii vizavi de tot ce se numeste antrenamente, companii, echipe.
- trebuie sa ajungem ca fiecare companie formata sa ajunga sa aiba cel putin 20 jucatori activi pe care sa va bazati si cu care sa puteti intradevar sa iesiti la lupta, asta dupa antrenamente impreuna si vb concret pe harta
- tot cei 2 lideri de companii ve ti raspunde si activitatea si prezenta jucatorilor vostrii din companii vizavii de prezenta in joc la orele in care se joaca detasamente si motivele in care cineva lipseste si nu anunta.
- fiecare membru a clanului obligatoriu 3 tanku full de tier 6, unu de tier 8 si care are popsibilitatea sa si ia cat mai repede de 10( sa nu mai aud motive ca eu am de 10 si nu am de Cool
- cei care simt ca prezenta lor in clan este facultativa si nu respecta regulamentul clanului si cerintele nou aparute e bine sa spuna de pe acum si ne despartim prieteneste....
-comandantii de la cele 2 companii vor fi sprijiniti nemijlocit de cei doi deputy: ntionut si danytop si nu in ultimu rand de comanderu clanului...
- ar fi timpul sa ne adunam fratilor sa facem treaba impreuna, ca mai ales acum cu noile conditii de la fortareata se pot castiga banii la greu, echipamente si gold asta insemnand cladire aduse la lvl peste 6 care se fac prin victorii si nu in ultimul rand sa avem cel putin o echipa cu rezerve de tier 10 pentru CW si se poate participa si in liga ESL daca va obisnuiti sa jucati impreuna ca sa castigati gold la greu.
ps. stiu ca jumate o sa radeti de ce a scris prostu, stiu ca unii de conducere au cam amortit...si nu prea mai au chef de astea.....dar daca aveti sange si tupeu chiar putem face treaba impreuna...va multumesc si orice discutii legate de chestia de mai sus cand sunteti pe joc se va face de catre cei implicati in organizarea acestui proiect doar pe canal privat pe ts3 si nu de fata ca la piata si ca la licitatie.
- impartirea pentru cele doua companii se va face tinuandu se cont de principiul echilibrului fortelor , a materialelor existente...
- deci eu incep capul de lista in rest astept vineri propunerile cu listele de jucatori pentru cele doua companii
Compania I -lider Spaima ajutat de freakthedisk,iomarius, cristidoru si cameleon
Compania II - lider Colzaga ajutat de darksherman,dariakabubu,vasysi tyraiel
scz unele greseli si dezacorduri l am scris repede si pe furis
VA ROG DIN SUFLET SA VA IMPLICATI CA VA STIU OAMENI CU CARACTER, LASATI UN PIC ORGOLILE S MUSCHII MAI RELAXATI PENTRU BINELE CLANULUI!!
danytop
Moderator
Moderator

Re: O INITIATIVA VECHE

Mesaj Scris de danytop la data de Mier Noi 05, 2014 12:42 pm

deci chestia asta a fost nerealizata si in care am spus clar ca daca nu iese ma retrag
danytop
Moderator
Moderator

Mesaj Scris de danytop la data de Mier Noi 05, 2014 12:43 pm

era o postare din luna septembrie

Continut sponsorizat

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Acum este: Dum Sept 23, 2018 11:51 pm