Clanul [FT-RO]

Propunere nr 1

Distribuiţi

Fr3ck
Recrutier
Recrutier

Data de inscriere : 11/03/2014

Propunere nr 1

Mesaj Scris de Fr3ck la data de Mier Apr 09, 2014 10:34 am

Pt.conducere: nu stiu cati dintre voi,da eu as avea o propunere ca sa faca conducerea lupte cu alte clanuri din romania. https://www.facebook.com/WoTRomania.ro?fref=ts  aicea sunt multe clanuri cu care putem sa jucam,ne ajuta World of Tanks Romania. Astept raspunsuri,pareri,chiar si de la colegi si conducere! Multumesc. Smile
Vizitator
Vizitator

Re: Propunere nr 1

Mesaj Scris de Vizitator la data de Mier Apr 09, 2014 6:46 pm

Nu zic ca e o idee rea dar problema este daca suntem pregatiti si daca cilegi nosti au cu ce juca in astfel de lupte. Conditie obligatorie intr-un clan ar fi ca fiecare sa avem in garaj un tier 1, tier 5 ceva de facut bani eventual, tier 6 obligatoriu, tier 8 obligatoriu si un spoter ceva tier 5,6 eventual. Sa nu mai zic ca putem face o incercare sa stabilim o lupta intro zi la o ora anume si sa vezi cati sunt prezenti. Oricum macar tu ai initiativa sa vedem cati citesc macar postul?...!
gabysssu
Admin
Admin

Data de inscriere : 23/02/2014

Mesaj Scris de gabysssu la data de Mier Apr 09, 2014 8:44 pm

o amanam pana saptamana viitoare la update. se implementeaza un nou mod de lupta clan vs clan. ceva diferit de lupta pe teritorii. aici poti intalni orice clan din joc, cel putin de pe serverele EU.
in functie de castig si victori poti construi cladiri care te ajuta in aceste lupte. practic cu cat castigi mai mult ajungi sa iti construiesti propria baza militara a clanului. cladirile construite te pot ajuta dupa cum urmeaza: 10% la camuflaj la tot clanul, 20% in plus la banii castigati, 30% reparatii mai rapide...sunt doar exemple.
de asemeni pe campul de lupta se pot planta mine antitanc, nu am inteles exact dar cred ca aceste mine or sa fie deja plantate in locuri aleatorii in functie de harta pe care se joaca.
asta am citit eu pe alte forumuri si am vazut si un clip.pana la urma o sa vedem noi ce pula nostra o fi. bafta gabysssu

Fr3ck
Recrutier
Recrutier

Mesaj Scris de Fr3ck la data de Joi Apr 10, 2014 10:45 am

AM VAZUT SI EU NOUL GAME MOD,DA FIIND PE ENGLEZA NU AM INTELSE MULTE.

Fr3ck
Recrutier
Recrutier

Mesaj Scris de Fr3ck la data de Mier Apr 23, 2014 7:07 am

Deci updatu are o saptamana,ar trebui sa fecem ceva...

iomarius
Admin
Admin

Data de inscriere : 24/02/2014

Mesaj Scris de iomarius la data de Joi Oct 09, 2014 4:07 pm

Asteptam noi propuneri benefice clanului si membrilor

Continut sponsorizat

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Subiecte similare

-